Вироби та послуги
Бетонні та залізобетонні вироби
детальніше...
Форми для виготовлення бетонних та гіпсових виробів
детальніше...
Сауни та бані під ключ
детальніше...
Будівельна лабораторія
детальніше...

Шановні партнери!


Запрошуємо Вас увійти в світ ефективного та прибуткового бізнесу. Декоративні вироби з бетону - тротуарна плитка, залізобетонні огорожі та елементи ландшафтного дизайну з року в рік набувають великого попиту. Ця популярність зумовлена надійністю та довговічністю, стійкістю до кліматичних умов, екологічною безпекою та якісною естетикою виробів, до ряду виробників яких ми пропонуємо залучитись і Вам. Технологія нашого виробництва – унікальна, що напрацьовувалась роками.


Ми здатні виготовляти вироби з надміцного, високоякісного бетону, марка якого постійно підтверджується будівельними лабораторіями. Продукція, що виробляється супроводжується широким спектром кольорів, форм, що в змозі задовольнити найвибагливішого споживача. На протязі тривалого часу ми виступаємо провідним виробником декоративних виробів з бетону центрального регіону України. Опираючись на наш досвід, що перевірений часом, Ви маєте можливість приєднатися до успішного бізнесу.


Наша пропозиція:

  • передача технології на виготовлення декоративних виробів з бетону;
  • забезпечення технічними умовами;
  • можливість стажування на підприємстві виробничого та торгового персоналу;
  • надання постійних консультацій.

Вже через 6-8 місяців, Ви зможете повернути вкладені інвестиції. Якщо Вас зацікавила дана інформація, просимо звертатися за телефонами, що вказані в розділі Контакти.