Вироби та послуги
Бетонні та залізобетонні вироби
детальніше...
Форми для виготовлення бетонних та гіпсових виробів
детальніше...
Сауни та бані під ключ
детальніше...
Будівельна лабораторія
детальніше...

Виробництво


Підприємство виготовляє широкий спектр продукції для благоустрою двору, оздоблення фасадів та інтер’єрів приміщень.

Залізобетонні огородження нашого виробництва користуються великою популярністю серед споживачів, завдяки простоті монтажу та прийнятній ціні. У виробництві використовується цемент марки 500, додаються сучасні пластифікатори, наповнювачі та барвники фірм з світовими іменами. Близько 35 видів текстур огорож дозволяють задовільнити найвибагливіший смак.


Для цегляних огорож і стовпів виготовляються бетонні плити і дашки будь-яких форм, фактур та кольорів. Пропонується великий асортимент тротуарної плитки різноманітних текстур та кольорів за технологіями вібропресування та вібролиття. Така плитка здатна прикрасити і подвір’я садиби, і міський тротуар, і центральну площу. Декоративна облицювальна плитка передає стиль та красу природного каменю і не поступається якістю природному матеріалу. Фундамент, огорожа, цоколь, внутрішні стіни, сходинки, облицьовані нашою бетонною облицювальною плиткою, нададуть будівлі неповторності та вишуканості.


Архітектурно-будівельні вироби на основі високоякісного бетону відзначаються екологічністю, широкою кольоровою гамою, простотою монтажу та обробки, високою міцністю, волого- та морозостійкістю. Також пропонується до продажу природний камінь, видобутий в різних куточках України. Відмінні експлуатаційні характеристики, та широкий вибір, дозволяють використовувати природний камінь для мощення доріжок, облицювання фасадів будинків та внутрішніх приміщень, ландшафтного дизайну.